Descendent STARŠÍ KNIHA

Popis:

Descendent
Ernst Ott
starší kniha, zažloutlé stránky
265 Kč
nakladatelství Mercurius

Parametry:


Klíč k pochopení partnerství. Descendent je místo, kde zapadá Slunce, tedy západní horizont. Existuje pro lásku vábnější obraz než romantický západ slunce ? Zatímco ascendent nám poskytuje obraz nás samotných, descendent představuje obraz našeho partnera.

Se západem je však také spojena také fascinace mocí, neboť prostor, kde zapadá slunce, v nás probouzí touhu dobývat . Navíc stojíme na descendentu na rozcestí -- otevírá se zde otázka, do jaké míry, a zda vůbec, se svému partnerovi otevřeme. Pokud lépe poznáme svůj descendent, dozvíme se mnoho užitečného o naší připravenosti k lásce. * Proč nás určití lidé přitahují? * Co chceme láskou získat? * Jaké mocenské hry budou patrně v našem vztahu probíhat? * Co to vlastně znamená , , vázat se“ ? * Čeho všeho chceme v našem vztahu dosáhnout? Tato kniha nabízí podrobné popisy descendentů ve všech znameních zvěrokruhu, vždy doplněné o obraz příslušného ascendentu. Na mnoha příkladech autor také ukazuje, jak je možné témata descendentů dále rozvíjet. Chcete--li vědět , , , kdo“ vás potká, a milovat s větším uspokojením, může vám descendent vašeho horoskopu objasnit.      

Dostupnost:

skladem
      

Cena:

265,- Kč
Objednat zboží můžete dvěma zbůsoby:
        Telefonicky: +420 603 518 357 nebo +420 603 712 750
        E-mailem: obchod@ranka.cz

Platbu je možno provést předem na účet, nebo také zasíláme na dobírku. O koncové částce budete včas informováni telefonicky či e-mailem.

www.RANKA.cz