Košík:
prázdný  

Dovolená s Rankou - Itálie Caorle PRO POKROČILÉ

Cena kurzu
8500 Kč a 1000 Kč kurzovné

Kontakt na objednávky
Tel.:
+420 603 712 750
+420 380 741 888

E-mail:
rankaranka.cz

Mapa

Zvětšit mapu

Vytisknout seminář (PDF)
11. - 20. srpna 2017 již plně obsazeno
Popis:
Ubytování: Caorle - hotel PORTOFINO
CENA: 8 500 Kč za osobu + 1000 kurzovné lektorce,
děti do 15 let 6 600 Kč.

Cena zahrnuje ubytování, polopenzi, dopravu autobusem, pojištění a služby delegátky.
   K základní ceně + kurzovné, které je 1000 Kč, účastník programu jej platí přímo lektorce (osobně, přes účet nebo poštou).

Zvu Vás na dovolenou u moře spojenou s hlubinnou prací na sobě samých pomocí zenových karet a meditací.
   Zájezd je určen pro ty, kteří již prošli výukou Osho zen tarotu. Program probíhá vždy na pláži v dopoledních hodinách, pokud to dovolí počasí. V srpnu bývá většinou krásně, přeháňky jsou výjimkou.

Program je zaměřen na hlubší práci se zenovými kartami, probíráme otázky života v jeho duchovních principech a prokládáme jej meditacemi, duchovními cvičeními nebo kreslením mandal.

Vlastníte-li OSHO ZEN TAROT, vezměte jej s sebou. Vhodné je s sebou mít i knihu "Průvodce Zenovým Tarotem".
   V případě zájmu si lze u nás objednat tituly z našeho nakladatelství a obchodu jako například Čakrové karty, Osho zen tarot a také knihu Průvodce zenovým tarotem po předchozí domluvě je mohu přivézt sebou.
   Důležitými potřebami jsou i poznámkový blok a pastelky na terapii s mandalami.

V letovisku Caorle budeme bydlet v hotelu PORTOFINO ve dvoulůžkových pokojích. Na každém pokoji je WC a sprcha.
   Snídaně i večeře budou v hotelu. V recepci hotelu je bar - možno platit i v českých korunách. Možnost přikoupení plážového servisu přibližně za 1500 Kč (cena z roku 2015 za 1 slunečník + 2 lehátka pro 2 osoby).
   Vzdálenost k písčité pláži je asi 300 metrů.

Odjezd autobusu z ČR je v pátek ve večerních hodinách, příjezd na místo v sobotu v ranních hodinách. Stavíme na trase Praha (Černý Most), Benešov, Tábor, České Budějovice (asi 20,45-21,15). Návrat do ČR je v neděli ráno (příjezd do Č.Budějovic asi v 5,00). Cesta autobusem trvá asi 10-12 hodin, autobus má každé 3-4 hodiny povinnou půlhodinovou přestávku. (V případě vlastní dopravy - sleva 1 000 Kč.)

Možnosti dokoupení výletů: Benátky, aquapark, vyjížďka lodí po laguně, plavba lodí okolo večerní Caorle.« Zpět na KURZY U MOŘE